Ogłoszenia

Ogłoszenia małe i duże!

[Firma] Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w rzeczywistości niesłychanie dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich wypatrujących profesjonalistów z górnej półki.
Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie problemu i trafne postawienie diagnozy. Grono zawodowców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje także pomoc takich profesjonalistów, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.
Szpital wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są także te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu można wykonać. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ogromnej ofercie posiada szpital.
Szpital specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce oraz leczeniu, ale też terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, profesjonalnych rehabilitantów. W jednostce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka dysponuje najnowocześniejszym ekwipunkiem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: efektywną diagnostykę i efektywne leczenie. Personel troszczy się o to, aby pacjenci czuli się w rzeczy samej komfortowo.
Nazwa (Usługa)Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.03.2023
MiastoPoznań
Województwowielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię